21:03, 21 Март 2019

Доставка квітів Чернівці

Доставка квітів Чернівці (2)

Доставка квітів у Чернівцях попереджає: букет далеко не завжди є найкращим подарунком!

«Ось так несподіванка!» – скажете ви. Насправді, це щира правда, адже ви можете придбати недорогий букет у квітковому кіоску або ж замовити створення святкової композиції у невідомої фірми, яка зірве всі терміни, створивши абсолютно не той букет, на який ви розраховували. Ще й змусять вас переплачувати за нього – це буде дуже неприємно. Та й навряд такий подарунок залишиться приємним спогадом як у вашій пам’яті, так і в пам’яті одержувача. Зовсім інша справа, коли ви довірите весь цей процес фахівцям. Ми створюємо дійсно розкішні букети, при цьому кожне ваше найменше побажання обов’язково буде враховано.

Гарний букет підкреслить ваше бажання здивувати близьку людину. Увага — це головна перевага у стосунках. Ви самі вирішуєте, наскільки багатим і дорогим повинен вийти букет. Може, вам потрібен витончений букетик, який обережно розповість про ваші почуття. Або помпезна композиція зі 101 троянди. Такий букет ми також зробимо для вас. Завдяки співпраці з оптовою фірмою, ми отримуємо можливість гарантувати свіжість кожного букета, а також низькі ціни наших послуг в порівнянні з більшістю конкурентів.

Наші флористи — талановиті майстри, здатні створити квіткову композицію неймовірної краси і незвичайного дизайну. Високий рівень обслуговування і вміння догодити кожному клієнту — наші безперечні переваги. Сміливі поєднання відтінків і різних сортів квітів дозволяють створювати гарні букети.

Доставка квітів Чернівці (1)

Наші точки продажів ви зможете знайти в більшості українських міст, при цьому ми постійно розвиваємось та відкриваємо нові філії, стаючи для кожного клієнта ще ближче й доступніше.

У нашому асортименті ви знайдете не тільки троянди, але й інші популярні квіти альстромерії, хризантеми, еустоми та інші. При цьому, ми ніколи не створюємо двох абсолютно ідентичних букетів, підходячи до кожного завдання максимально творчо.

Доставка в будь-якому місті у нас дуже оперативна, при цьому для вас вона на 100% безкоштовна, адже всі транспортні витрати ми беремо на себе.

Потрібні ще якісь аргументи? Замовте квіти в Чернівцях у нас на сайті! Це так само просто, як приготувати собі чай або каву. Або телефонуйте:

+38-098-388-27-00 (Viber, WhatsApp)

+38-095-388-27-00

+38-063-388-27-00

Поделитесь своим мнением

Пожалуйста, зарегистрируйтесь, чтобы комментировать.

Новости Украины, России и СНГ © 2019 ·   Войти   · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress redizayn by admin v.5.0 Наверх
Top