03:05, 03 Май 2019

Судово-бухгалтерська експертиза

9881841638

Подібна експертиза є одним з видів економічних досліджень, здійснюваних кваліфікованими експертами, і проводяться для вивчення бухгалтерської документації і всіх, відображених в ній фінансово-господарських операцій будь-якого підприємства або організації. В основному бухгалтерську експертизу призначають за рішенням суду, так як будь-яка сторона в суді може призвести до великої кількості аргументів і суб’єктивних розрахунків.

Поза судовим процесом можна отримати професійну консультацію експерта-економіста і замовити проведення експертизи наявної документації для отримання оцінки своїх шансів в судовому розгляді. Зв’язатися з фахівцем і залишити заявку можна на сайті Руслана Віталійовича Барабаша, перейшовши за посиланням: https://rvbarabash.com.ua/

Що дає проведення бухгалтерської економічної експертизи

 1. Необхідність в проведенні судового бухгалтерського дослідження виникає в разі розслідування кримінальної справи про привласнення матеріальних цінностей або грошових коштів.
 2. При посадовому злочині, різних махінаціях в фінансово-економічній сфері.
 3. Також бухгалтерську експертизу проводять в разі необхідності дослідження інформації про фінансово-господарську та виробничу діяльності, які відображені в бухгалтерських обліках різних організацій з різною формою власності.
 4. Досліджуються допущені втрати і збитки, факти шахрайства і безгосподарність, а також визначається сума завданих матеріальних збитків.

ekonom

Які завдання вирішує експерт-економіст

Досить важливий момент в дослідженні полягає в формулюванні, поставлених експерту завдань, тому рекомендується на стадії призначення бухгалтерського дослідження провести консультацію з фахівцем. Стандартний перелік експерта для проведення бухгалтерської експертизи містить наступні завдання:

 • Визначення відповідності облікових даних про приходи і витрати матеріальних і майнових цінностей.
 • Дослідження операцій, пов’язаних із завищеними або заниженими сумами виробничих витрат.
 • Аналіз нестач, що виникли за певний період, а також обсяги надлишків продукції з певними найменуваннями.
 • Пошук звітів в бухгалтерській документації фактів надходження або списання даної продукції.
 • Визначення способів завищення витрат, коли складався баланс.
 • Виявлення невиправданих операцій по оприбуткуванню та списанню різних цінностей.
 • Дослідження точності документального оформлення за операціями прийому, зберігання і збуту продукції, а також матеріальних цінностей та грошових коштів.
 • Вивчення документального обгрунтуванного обсягу грошових коштів за позовами, а також визначення кола матеріально відповідальних осіб, за якими числиться продукція, грошові кошти, матеріальні цінності.
 • Аналіз проводок та інших бухгалтерських записів.
 • Визначення рівня компетентності особи, що веде бухгалтерський облік.
Поделитесь своим мнением

Пожалуйста, зарегистрируйтесь, чтобы комментировать.

Новости Украины, России и СНГ © 2020 ·   Войти   · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress redizayn by admin v.5.0 Наверх
Top