16:07, 16 Июль 2018

Універсальна Система Обліку

1

Програма завантажується з ярлика на робочому столі. З’являється вікно входу до системи. Кожен користувач працює під окремим логіном, який захищено паролем. Також, у кожного працівника можуть бути індивідуальні права доступу, щоб він бачив лише ту інформацію, яка входить у сферу його відповідальності. Окремі повноваження налаштовані для адміністратора салону та керівника організації. Ми зайдемо з використанням ролі MAIN, що у перекладі з англійської означає ОСНОВНИЙ, що бачити увесь функціонал.

Зверніть увагу, що нашою програмою можна повноцінно користуватися у будь-якій країні світу… будь-якою мовою… А всі надписи можна з легкістю самостійно перекласти.

Щоб Ви отримувати іще більше задоволення від роботи у нашій програмі, ми розробили велику кількість неймовірно красивих дизайнів. З переліку можна обрати тему:

— літнього дня..

— Різдва..

— сучасний темний стиль..

— день святого Валентина..

— та багато іншого..

Зараз давайте поки що залишимо стандартний стиль операційної системи.

Запис клієнтів

Отже, в головному вікні програми, як ми бачимо, показано запис клієнтів. Зображуватися може будь-який відрізок часу. Розклад складається з врахуванням робочих змін кожного майстра.

Щоб зайняти час — достатньо лише двічі натиснути на нього. У вікні, що з’явилося ми можемо обрати потрібного клієнта та послугу. Людину обираємо з єдиної бази клієнтів. Спочатку перевіряємо, чи був він у нас раніше, просто вводячи з клавіатури перші літери його імені. Пошук також можна здійснювати за номером клубної картки, телефоном та іншими особистими даними. Якщо клієнта не знайшли, додаємо нового, натиснувши правою кнопкою мишки та обравши команду «Додати».

Обов’язкові для заповнення поля позначені зірочкою, решта полів заповнюються за бажанням. Можемо вказувати: особисту інформацію, контактні дані, документи та багато іншого. Також, є можливість вказувати побажання клієнта стосовно бару або кольору, в який клієнт зазвичай фарбує волосся.

Це дозволить Вам не залежати від будь-якого вашого співробітника, будь-який адміністратор зможе догодити кожному.. вашому.. клієнтові..

Також, у програмі є можливість приєднати фотографію. Фото можна завантажити з файлу або отримати безпосередньо з web-камери.

2

Коли клієнта додано або обрано з переліку вже зареєстрованих, просто натискаємо кнопку «Обрати».

Та іще одне обов’язкове поле — це послуга, яка обиратиметься з вашого ж прайс-листа. Як результат, можемо додати до оплати відразу усі надані клієнту послуги, і програма самостійно підрахує загальну суму до оплати.

Ось так швидко та легко робиться попередній запис, який допоможе і Вам раціонально використовувати свої людські ресурси, і шановним клієнтам не доведеться нудьгувати в очікуванні. Адже з сучасним ритмом життя будь-яка черга або вимушене очікування просто вбиває багатьох …

Тому ми робимо усе необхідне для користувачів наших програм, щоб вони не втрачали свої гроші через незадоволених клієнтів. А, навпаки, заробляли більше!

Далі… Коли людина прийде до салону, ми позначимо це спеціальним прапорцем. Або ж — позначимо «Відмова». Можемо також зазначити додаткові ознаки, наприклад те, що клієнт прийшов до нас вперше.

Якщо людина бажає записатися іще і до іншого майстра або на інший день, можемо легко його скопіювати.

Під час запису на інший день інформаційна система показуватиме позначку телефонної трубки, доки адміністратор не зателефонує клієнтові, щоб нагадати про відвідування салону. Це вважається хорошим тоном та допомагає салону уникнути втраченого прибутку.

Вивести перелік клієнтів для дзвінків на початку робочого дня можна спеціальним звітом. Цей звіт називається «Розсилка». Він дозволяє як побачити перелік клієнтів для здійснення дзвінків вручну, так і виконати автоматичне масове нагадування.

У Вашому підпорядкуванні буде аж 4 види сучасних способів надсилання:

EMAIL..

SMS..

VIBER..

та ГОЛОСОВИЙ ДЗВІНОК..

Саме так! Наша програма може самостійно зателефонувати усім клієнтам та голосом нагадати про відвідування, представившись від імені Вашого салону.

Такі розсилки можна використовувати і з іншими цілями, які підвищать лояльність клієнтів та збільшать ваші продажі:

  • щоб повідомити про різноманітні акції та знижки..
  • накопичені бонуси..
  • щоб привітати клієнтів з днем народження..
  • восьмим березням
  • та будь-яким іншим святом..
Поделитесь своим мнением

Пожалуйста, зарегистрируйтесь, чтобы комментировать.

Новости Украины, России и СНГ © 2020 ·   Войти   · Тема сайта и техподдержка от GoodwinPress redizayn by admin v.5.0 Наверх
Top